Yeni Cevap 
 
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternetten para kazanma yolları
24-10-2017, 06:04 PM
Mesaj: #1
İnternetten para kazanma yolları
İnternetten para kazanma yolları

Günümüzde pek çok kişi kolay yoldan nasıl para kazanılır bu konu üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Bunun başlıca sebepleri arasında gündelik olarak yaptığı işlerden yeterince gelir elde edememesi yatmaktadır. Durum bu şekilde olunca yeni bir iş arayışına girme seçeneği devreye girmekte. Aslında genel olarak insanların en büyük amacı gündelik olarak temel ihtiyaçlarını karşılamaktan geçer. Sonrasında kazancına göre bir ev, araba gibi hayatını daha rahat devam ettirebileceği maddi olasılıklar düşünülür.

İnternetten para kazanma

Teknolojinin son 20 yıl içerisinde giderek daha da yaygınlaşmasıyla birlikte artık eskiden hiç aklımıza gelmeyecek icatlar ceplerimize kadar girdi. Telefon sonrasında internet bizlerin birer vazgeçilmezi oldu. Gelişen bu icatlarla birlikte yeni iş sektörleri de açılmış oldu. İnternetten para kazanma fikri de bu işlerden bir tanesidir. Sizlerde bilgisayar ve internet üzerine bir takım temel bilgilere sahipseniz bu konu üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Kimisine göre çok karmaşık bazılarına göre ise çok kolay ve zevkli olan bu sektörden çok sayıda kişi para kazanmaktadır. Kazanılan paranın miktarı harcanan zamana ve bilgi birikimine göre değişir. Örneğin bilgisayar ve internet üzerine uzaman derecesinde bilgilere sahipseniz o halde programlamalar yapabilir, internet siteleri için çeşitli script ve temalar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede kazancınızda ileri seviyede olur. Üstelik tüm bunları ev ortamınızda çayınızı yudumlayarak yapabilirsiniz. Böylece evde para kazanma yollarından en kolay olanlarından biriyle ek gelir kazanırsınız.

Makale yazarak para kazanma

İnternet ve bilgisayar üzerine basit düzeyde bilgisi olanlar için yapılabilecek en kolay işlerden bir tanesi makale yani içerik üretmektir. Hemen hemen hepimiz internette sörf yaparken onca içeriğin nerden nasıl oluştuğunu düşünmüşüzdür. Bu basit sorunun cevabı ya site sahiplerinin kendilerinin içerik oluşturması ya da makalecilerden satın almasından geçer. Sizlerde bu tür siteler için hazır makaleler oluşturabilir ve satış yaparak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir bilgisayar ile özgün yani hiçbir yerde yayınlanmamış yazılar yazmak.
Her işin olduğu gibi elbette makale yazmanında bazı kuralları vardır. Öncelikle bu işe başlamadan önce ana kuralları iyice anlayın. Makale yazarlığı düz yazı yazmaya benzemez. Arama motorlarınca aranan kelimeler üzerine yazılar yazmak ve bu yazıların sıralamalara girmesi site sahiplerince arzu edilen içeriklerdir. Sizlerde bu şekilde içerikler üreterek taban fiyattan yani ortalama 100 kelimesi 1tl üzerinden satı yapabilirsiniz.

Yoğurt Diyeti
PDW Nedir
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
07-01-2018, 01:49 AM
Mesaj: #2
RE: İnternetten para kazanma yolları
https://www.kizlarsoruyor.com/internet-t...-mumkun-mu

Yoğurt Diyeti
PDW Nedir
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Yeni Cevap 


Foruma Git: