Forum
Uçan Balon Süsleme - Yazdırılabilir Sürüm

+- Forum (http://format.anadolu.edu.tr/forum)
+-- Forum: PopMat (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: PopMat (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu: Uçan Balon Süsleme (/showthread.php?tid=5549)Uçan Balon Süsleme - ee98 - 31-01-2018 12:21 AM

Balon sektöründe yaklaşık olarak 15 yıldan fazladır bulunmaktayız. Balon üzerine yapılan süslemelerde bir çok referansımız bulunmaktadır. Ülkemizin tanınmış büyük bir çok firması ile ciddi çalışmalarımız mevcuttur.

Karnaval Balon olarak kaliteden kesinlikle ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Vermiş olduğumuz balon hizmetleri arasında, uçan balon süsleme, folya balon süsleme, balon ile harf yazdırma, zeplin balon süsleme, kapı takı balon süsleme, zincir balon süsleme, küre balon süsleme, jumbo balon süsleme, flay tube balon, şişme oyun parkı ve helyum balon süsleme bulunmaktadır.

Yapmış olduğumuz çalışmaları genel olarak ela almak gerekirse, balon üzerine yapılacak tüm çalışmalarımız mevcuttur. Özellikle uçan balon süsleme de, piyasadaki en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Sizlerde balon adına, ne tür bir süsleme ve çalışma isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar ve referanslarımız mevcuttur. Yapmış olduğumuz fiyat politikası her bütçeye uyacak şekilde ayarlanmıştır. Balon Süsleme hakkında kapsamlı bilgi almak isterseniz, aşağıdaki link üzerinden sitemize ulaşıp, iletişim adresimizden 7 / 24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Balon Süsleme